Kauno Kazio Griniaus vid. m-klos 5a kl. vaikų forumas
Heei, svety. Jei mokiniesi Kaune, Kazio Griniaus vid. mkloje 5a klaseje, tuomet uzeik pas mus ir pakalbekim apie viska Wink
Kauno Kazio Griniaus vid. m-klos 5a kl. vaikų forumas
Heei, svety. Jei mokiniesi Kaune, Kazio Griniaus vid. mkloje 5a klaseje, tuomet uzeik pas mus ir pakalbekim apie viska Wink
Kauno Kazio Griniaus vid. m-klos 5a kl. vaikų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kauno Kazio Griniaus vid. m-klos 5a kl. vaikų forumas


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mėgiamiausi aktoriai bei serialai

Go down 
AutoriusPranešimas
Gabrielė
I don't think you know this...
 I don't think you know this...
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2009-12-09
Miestas : Where the sun goes up.

Mėgiamiausi aktoriai bei serialai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgiamiausi aktoriai bei serialai   Mėgiamiausi aktoriai bei serialai Icon_minitimePen. 01 29, 2010 12:18 am

Aktoriai : William Levy, Mayte Perroni, Jacqueline Bracamontes ir David Zepeda su Eugenio Siller ir Sabine Moussier.

Serialai : Cuidado con el Angel (Meilės sparnai), Sortilegio (Likimo kerai) ir Acorralada (Spąstuose) su Fuego en la Sangre (Degantis kraujas).Neseniai prie sąrašo prisidėjo ir Mi Pecado (Mano nuodėmė).

a) Kodėl jie jums patinka? Man todėl, kad jie ... gerai vaidina, o filmai kad yra nuostabūs, įtampa kartais juose būna (taip ir turi būt), bei jie faini tiesiog tokie man serialai..
b) Kodėl nepatinka kitoki? Man dažniausiai todėl, kad aš jų .. nežiūriu. Bei jais nesidomiu.


ŠĮ TESTĄ ( A) ir B) ) atlikite ir JŪS.
Atgal į viršų Go down
http://www.mokinukai.all-up.com
 
Mėgiamiausi aktoriai bei serialai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kauno Kazio Griniaus vid. m-klos 5a kl. vaikų forumas :: Už klasės ribų :: Diskusijos | Flūdas-
Pereiti į: